Citro Slim – Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Citro Slim to nowy suplement diety, który obiecuje szybką utratę wagi. Znaleźliśmy w Internecie wiele artykułów i reklam, które dotyczyły tego nowego preparatu. Ponieważ dzięki niemu mężczyźni i kobiety, którzy nie są już zadowoleni z własnej wagi, powinni jednocześnie móc schudnąć.

Wykorzystaliśmy te oświadczenia jako okazję do przeprowadzenia badań nad tym nowym preparatem dietetycznym. Mieliśmy jednak przerażające wyniki, ale wyrób sobie własną opinię o Citro Slim.

Citro Slim – Oferta

Co to jest Citro Slim?

Nowy suplement diety jest sprzedawany pod nazwą Citro Slim. Jest sprzedawany w postaci kapsułek i uważa się, że umożliwia szybką utratę wagi. Według producenta udaje się to dzięki naturalnym składnikom, które są zoptymalizowane pod kątem szybkiej utraty wagi. Osiąga się to dzięki substancjom niszczącym komórki tłuszczowe. Oznacza to, że rozstępy i cellulit również powinny należeć do przeszłości.

Opinie Citro Slim

Z powodu tych wspaniałych obietnic szukaliśmy doświadczeń Citro Slim w mediach społecznościowych i innych witrynach internetowych. Pokażemy teraz trzy reprezentatywne wypowiedzi użytkowników nowego preparatu.

Jedna kobieta powiedziała w swoim doświadczeniu, że w ogóle nie schudła dzięki Citro Slim. Jednak kilka dni po zażyciu zawsze bardzo się denerwowała i czuła mrowienie w podbrzuszu. Nie jest pewna, co to oznaczało, ale przestała brać lek, ponieważ czuła się z nim bardzo niekomfortowo.

Mężczyzna złożył podobne oświadczenie. Chciał w końcu osiągnąć upragnioną wagę, ale diety nie działały na niego. Następnie podniósł nowy preparat. Jednak nawet po 4 tygodniach nie widział żadnego efektu, ponieważ w tym czasie nie schudł nawet 100 gramów.

Test Citro Slim

Te wypowiedzi wzbudziły u nas pewne znaki zapytania. Bo producent mówi o szybkim działaniu kapsułek, ale użytkownicy mówią coś zupełnie innego. Aby poznać prawdę, zrobiliśmy test Citro Slim. Znaleźliśmy do tego dwóch wolontariuszy. 34-letnia Anja i 47-letnia Ramona zgodziły się dokładnie przyjrzeć przygotowaniom dla nas przez 4 tygodnie.

Tydzień 1

Na początku wyjaśniliśmy proces autotestu. Według producenta, do działania kapsułek Citro Slim nie jest konieczna żadna zmiana sportowa ani dieta. To było bardzo korzystne dla nich obu, ponieważ Anja i Ramona były absolutnymi urazami sportowymi. Oboje powinni codziennie rano przyjmować jedną kapsułkę z wystarczającą ilością płynu.

Najlepiej jednak na 15 minut przed śniadaniem. Obaj obiecali przestrzegać tej procedury. Jednak pod koniec pierwszego tygodnia żaden z nich nie schudł. Jednak obaj byli pewni, że efekty będą nadal widoczne.

Tydzień 2

W drugim tygodniu Anja poczuła dziwne uczucie ucisku w żołądku wkrótce po zażyciu. Odkryliśmy, że mogą to być skutki uboczne. Anja chciała kontynuować test Citro Slim, nawet jeśli jeszcze nie schudła. Drugi tydzień był podobny dla Ramony. Mimo, że nie odczuła żadnych skutków ubocznych, do obiecanej utraty wagi nadchodziło jeszcze dużo czasu.

Tydzień 3

Niestety, nawet w trzecim tygodniu musieliśmy się przekonać, że Citro Slim nadal nie działa. Skutki uboczne u jednego z naszych wolontariuszy utrzymywały się. Powoli zastanawialiśmy się, czy te kapsułki w ogóle zadziałają, czy może to wszystko może być tylko fałszerstwem na dużą skalę.

Tydzień 4

Teraz nadszedł koniec naszego autotestu z dwoma ochotnikami. Byliśmy bardzo ciekawi, czy preparat w końcu pokaże swoje działanie. Jednak szybko stało się jasne, że żaden z dwóch badanych nie stracił na wadze dzięki Citro Slim.

Test na naszych wagach wykazał, że oba były nadal tak ciężkie, jak przed rozpoczęciem testu. Podziękowaliśmy im obu i życzyliśmy im wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

W autoteście Citro Slim nie mogła przekonać. Nasze dwie osoby testujące nie mogły stracić grama z preparatem w ciągu 30 dni. Porównajmy więc teraz kapsułki z alternatywą. Preparat ten nazywa się ICG Fatburner i został już przebadany w wielu badaniach, a nasi czytelnicy są również przekonani o skuteczności alternatywnego preparatu. Jeśli więc szukasz skutecznego suplementu diety, powinieneś przyjrzeć się bliżej spalaczowi tłuszczu ICG.

Czy doświadczenia i raporty z testów Citro Slim

Podczas naszych badań znaleźliśmy tę jedną opinię klienta mniej więcej przypadkowo. Byliśmy tu bardzo zaskoczeni, ponieważ ta młoda dama podobno schudła 9 kilogramów z Citro Slim. Następnie przyjrzeliśmy się bliżej opiniom klientów i szukaliśmy podobnych stwierdzeń w Internecie.

Przypadkowo znaleźliśmy zdjęcie tej samej kobiety na innej stronie internetowej. Ale teraz pani miała inne imię. To było dokładnie to samo zdjęcie kobiety. Zdaliśmy sobie więc sprawę, że raport z doświadczeń na oficjalnej stronie sprzedaży Citro Slim był jawnym kłamstwem, mającym na celu oszukanie klientów.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań?

Oficjalne dochodzenia odgrywają ważną rolę dla konsumentów. Tylko w ten sposób można ocenić, czy produkt może zapewnić obiecany efekt. Na stronie Citro Slim producent poinformował, że preparat przeszedł badania kliniczne. Nie mogliśmy jednak znaleźć na to żadnych dowodów ani dowodów. Więc nie wiemy, czy kapsułki były kiedykolwiek testowane klinicznie.

Dla wielu konsumentów oceny niezależnej organizacji konsumenckiej są bardzo ważnym wskaźnikiem jakości produktu. Wiosną 2020 r. różne produkty dietetyczne zostały ocenione przez organizację konsumencką. Większość otrzymała ocenę bardzo słabą, a tylko nieliczni radzili sobie dobrze.

Przeszukaliśmy stronę internetową fundacji w celu uzyskania dalszych informacji, ale nie znaleźliśmy żadnych szczegółów na temat tego, czy kiedykolwiek przeprowadzono ocenę Citro Slim Stiftung Warentest. Wynika to z pewnością z faktu, że preparatu nie było jeszcze na rynku zeszłej wiosny.

Dla kogo jest Citro Slim?

Z Citro Slim producent kieruje się przede wszystkim do kobiet i mężczyzn, którzy chcą szybko schudnąć bez wysiłku, ćwiczeń czy diety. Ponieważ według producenta kapsułki trzeba tylko regularnie zażywać, a kilogramy będą spadać z organizmu. Jednak raporty z doświadczeń w Internecie mówiły coś innego. Nasz autotest z dwoma ochotnikami również nie wykazał skuteczności kapsułek. testując podobny preparat o nazwie samo Purosalin Tak czuliśmy się .

Stosowanie Citro Slim

Według producenta przyjmowanie Citro Slim powinno być bardzo łatwe do zintegrowania z codziennym życiem. Zostało to również potwierdzone w naszym autoteście. Obaj badani przyjmowali preparat codziennie rano około kwadransa przed śniadaniem. Kapsułki należy następnie popić ok. 300 ml wody. Nie należy go jednak przyjmować późnym wieczorem.

Efekty Citro Slim

Skuteczny produkt dietetyczny charakteryzuje się przede wszystkim szybkim działaniem. Producent jest bardzo przekonany o efekcie Citro Slim. Powinno to nastąpić po krótkim spożyciu. Jednak na próżno szukaliśmy dokładnego punktu w czasie. Na opakowaniu też nie znaleźliśmy żadnych informacji na ten temat.

Skład Citro Slim

Aby osiągnąć tak szybki efekt, producent twierdzi, że wykorzystuje całkowicie naturalne składniki Citro Slim. Mają one przyspieszyć metabolizm, a tym samym przyspieszyć spalanie tłuszczu. Udało nam się znaleźć następujące składniki: pieprz cayenne, ekstrakt z owoców guarany i pieprz czarny. Teraz wyjaśnimy Ci działanie poszczególnych składników.

  • Pieprz Cayenne : Ten składnik działa jako przyspieszacz metabolizmu i bloker apetytu. Zapobiega wzdęciom i obniża poziom cholesterolu we krwi. Pieprz Cayenne znany jest również ze swojego wpływu na wzmocnienie mechanizmów obronnych organizmu.
  • Ekstrakt z owoców guarany : Preparat ten jest stosowany w Citro Slim ze względu na swoje właściwości energetyzujące. Efekt ten osiąga kofeina zawarta w tym ekstrakcie. Zmniejsza to zmęczenie i wspomaga regenerację mięśni.
  • Pieprz czarny : mówi się, że ten składnik optymalizuje trawienie. Ponieważ w preparacie występuje wysokie stężenie pieprzu czarnego, przyspiesza on metabolizm i zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych w organizmie. Jest to możliwe tylko dlatego, że ten aktywny składnik wytwarza więcej soków trawiennych.

Producent przypisuje szybkie działanie Citro Slim wyjątkowej kompozycji tych składników. Według producenta znajdują się one tylko w tym preparacie i nie są zawarte w żadnym innym produkcie dietetycznym.

Skutki uboczne Citro Slim

Według producenta skutki uboczne Citro Slim są prawie niemożliwe. Jest to uzasadnione czysto naturalnymi składnikami kapsułek. Jednak na stronie producenta w Internecie stwierdziliśmy, że nie zaleca się jego przyjmowania, jeśli znane są choroby układu sercowo-naczyniowego.

Wniosek tutaj należy najpierw omówić z lekarzem rodzinnym. Jednak podczas naszych badań znaleźliśmy dowody na skutki uboczne związane ze stosowaniem Citro Slim. Na przykład niektórzy ludzie odczuwają ból brzucha i zawroty głowy.

Dlatego odradzamy przyjmowanie preparatu w przypadku pojawienia się tych objawów lub stwierdzonej alergii na jeden lub więcej składników. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast przerwać przyjmowanie kapsułek.

Gdzie kupić Citro Slim?

Jeśli chcesz kupić Citro Slim, możesz to zrobić tylko za pośrednictwem oficjalnej strony sprzedaży producenta. Następnie kilka dni później otrzymasz kapsułki bezpośrednio do domu. W trakcie naszych badań nie znaleźliśmy żadnych ofert na platformach handlowych, takich jak eBay czy Amazon. Preparatu nie można również kupić w aptece, ponieważ kapsułki nie mają PZN. Apteki takie jak dm czy Rossmann nie sprzedają produktu.

Cena Citro Slim

Na oficjalnej stronie producenta opakowanie ma cenę Citro Slim 59,00 euro. Według informacji na stronie jest to oferta ograniczona czasowo. Pierwotna cena to 119,00 euro. W cenie użytkownik otrzymuje opakowanie 15 kapsułek. W przypadku korzystania przez ponad miesiąc opłata wynosi 114,00 euro lub 238,00 euro, jeśli ma zostać zapłacona pierwotna cena.

Często Zadawane Pytania

Producent obiecuje bardzo szybki sukces dietetyczny wraz z preparatem, ponieważ wiele osób nie chce niczego poza osiągnięciem własnej idealnej wagi. Sam możesz zdecydować, czy powinieneś zdecydować się na Citro Slim po przeczytaniu poniższych pytań i odpowiedzi.

Gdzie można kupić Citro Slim?

Proces zamówienia jest możliwy tylko za pośrednictwem oficjalnej strony sprzedaży producenta. Według producenta powinno to zapewnić, że żadne podróbki nie trafią do obrotu.

Czy istnieje specjalne forum, na którym użytkownicy mogą wymieniać informacje o preparacie?

Podczas naszych poszukiwań do tego raportu nie znaleźliśmy forum, na którym użytkownicy wymieniają się jedynie informacjami o Citro Slim. Wychodzimy więc z założenia, że ​​takiego specjalnego forum nie ma.

Ile kilogramów mogę zrzucić z preparatem?

Opierając się na doświadczeniach innych użytkowników Citro Slim, które znaleźliśmy w Internecie, a także na wynikach naszego autotestu z dwoma ochotnikami, zakładamy, że dieta nie będzie skuteczna.

Analiza Citro Slim

Po stronie sprzedażowej klienci są kuszeni, aby zamawiać Citro Slim z dużymi obietnicami. Kusi do osiągnięcia pożądanej wagi bez wysiłku, bez ćwiczeń i bez diety. Ponieważ tylko regularne przyjmowanie kapsułek powinno zrzucić kilogramy.

Jednak w trakcie naszych badań odkryliśmy wiele nieprawdy. Użytkownicy internetu narzekali na brak skuteczności i silne skutki uboczne. Nasz autotest z dwoma ochotnikami również nie wykazał żadnego efektu przygotowania. Dlatego musimy odradzać kupowanie preparatu i niniejszym oficjalnie zaklasyfikować Citro Slim jako nieskuteczną.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer