Exodermin – opinie i recenzja produktu na grzybicę

Exodermin to krem na grzybicę stóp i paznokci. Wiele osób cierpi na inwazję takich grzybów, zwłaszcza w cieplejszych miesiącach, kiedy grzybica stóp i paznokci szybko się rozprzestrzenia. Według producenta ten przeciwgrzybiczy spray jest skuteczny i łatwy w użyciu. Ponieważ nie polegamy wyłącznie na oświadczeniach producenta, zbadaliśmy i przetestowaliśmy. Podsumowaliśmy tutaj szokujące ustalenia dotyczące Exodermin.

Exodermin – Oferta

Co to jest Exodermin?

Exodermin Foot and Nail Spray, ten produkt jest reklamowany w Internecie w celu skutecznego leczenia i zapobiegania grzybicy stóp i paznokci. Ukierunkowana kuracja przeciwgrzybicza, dzięki opakowaniu z rozpylaczem, powinna być absolutnie łatwa i skuteczna dla użytkownika.

Z pomocą tych sprayów nie tylko grzyby powinny zostać usunięte dla użytkownika. Ponieważ producent reklamuje również, że działa chłodząco i kojąco na swędzenie, a przy okazji mówi się, że Exodermin również pomaga w spoconych stopach.

Według producenta Exodermin powinien skutecznie zwalczać grzybicę stóp i paznokci, co miałoby pozytywny wpływ na użytkowników. Ponieważ jednak nie chcemy całkowicie polegać na oświadczeniach producenta, poddaliśmy ten produkt testowi. Ale o tym później.

Preparat przeznaczony przede wszystkim dla osób cierpiących na grzybicę stóp i paznokci. Ponieważ zwykle rozprzestrzenia się to szybko w ciepłym sezonie, na przykład podczas wizyty w saunie lub na basenie, osoby dotknięte chorobą tęsknią za szybkim rozwiązaniem. Ponieważ producent reklamował swój produkt jako kompleksowe rozwiązanie kilku problemów, pozostaliśmy sceptyczni.

Test Exodermin

Aby móc przekonać się o działaniu produktu, przeprowadziliśmy test Exodermin. Dwóch ochotników zgłosiło się do nas w celu przeprowadzenia autotestu. Thomas i Melissa oboje cierpieli na stopę atlety od dawna i chcą w końcu się jej pozbyć. Uzgodniliśmy z nimi 4-tygodniowy okres testowy, omówiliśmy proces i byliśmy bardzo podekscytowani wynikami.

Tydzień 1 → Zaczynamy

Podczas wizyty kontrolnej badani przyszli do naszej praktyki. Zgodnie z ustaleniami obaj leczyli dotknięte obszary 3 razy dziennie. Jednak przy pierwszym sprawdzeniu nie mogliśmy znaleźć żadnej różnicy. Zapytani, obaj powiedzieli, że nie mają żadnego szczególnego efektu chłodzenia ani żadnej poprawy w zakresie grzyba. Nasze śledztwo potwierdziło jej oświadczenie. Daliśmy produktowi kolejny tydzień na rozwinięcie reklamowanego działania, choć później, i dotrzymaliśmy istniejących umów na jego przyjmowanie.

Tydzień 2 → Pierwsza wizyta kontrolna

Po kolejnym tygodniu spotkaliśmy się ponownie na wizytę kontrolną w naszej praktyce. Melissa i Thomas poinformowali, że aplikacja przebiegła bez żadnych problemów, ale nie było żadnych pozytywnych zmian. Obaj wydawali się trochę pozbawieni motywacji, kiedy nasze dochodzenie to potwierdziło. W tym momencie testu byliśmy bardzo zaskoczeni, ponieważ producent Exodermin składał więcej obietnic na tym etapie aplikacji.

Tydzień 3 → Nasz wynik pośredni

Pomimo regularnego stosowania 3 razy dziennie, ani uczestnicy, ani my nie byliśmy w stanie stwierdzić żadnej zmiany w stanie naszych badanych podczas naszej trzeciej wizyty kontrolnej. Sytuacja była nieco napięta. Przekonując ich, oboje zgodzili się przetestować produkt jeszcze przez tydzień, za co byliśmy bardzo wdzięczni.

Tydzień 4 → Koniec naszego testu praktycznego

Napięcie zostało wypisane na naszych twarzach podczas ostatniej wizyty kontrolnej. Z osobami testującymi było to rozczarowanie. Nasi testerzy nie walczyli z grzybem paznokci. Końcowe badanie również nie dało nic pozytywnego.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że Exodermin nie dostarcza tego, co mówi na puszce. Nie mogliśmy znaleźć żadnych zmian w naszych obiektach testowych. Jeśli naprawdę chcesz skutecznie zwalczać infestację grzybami, lepiej użyj innego produktu.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

W naszym teście preparat Exodermin nas nie przekonał, podobnie jak nasi testerzy-ochotnicy. Mamy jednak świadomość, że bardzo wiele osób zmaga się z chorobą grzybicy stóp czy paznokci. Z tego powodu zaczęliśmy szukać skutecznej alternatywy. Fungustan to nasza alternatywa dla ataku grzybów. Działanie tego produktu przekonało już w kilku badaniach i testach.

Czy istnieją doświadczenia i oceny klientów Exodermin?

Ponieważ nie mieliśmy jeszcze żadnego satysfakcjonującego doświadczenia z Exodermin, kontynuowaliśmy nasze badania. Nie musieliśmy długo szukać, aby znaleźć recenzje lub referencje. Niestety mogliśmy znaleźć tylko negatywne raporty.

Jeden użytkownik zgłosił, że podczas korzystania z niego nie nastąpiła absolutnie żadna zmiana w stopie jego sportowca. Wielu było zirytowanych wyrzucanymi pieniędzmi. Jeden z klientów doznał tak poważnych skutków ubocznych produktu, że musiał udać się do lekarza. W żadnym z istniejących raportów nie mogliśmy znaleźć nic o całkowitej eliminacji stopy sportowca.

Negatywny wynik testu i opinie od Exodermin nie pozostawiły nas w spokoju. Kontynuowaliśmy więc nasze badania i ponownie przyjrzeliśmy się oficjalnej stronie sprzedaży produktu. Tam znaleźliśmy ekspertyzę od domniemanego dermatologa.

Nazywa się dr. Carol Bates i podobno pracuje w swoim zawodzie od ponad 14 lat. Kiedy zdiagnozowano grzybicę stóp lub paznokci, przepisuje tylko ten spray i jest całkowicie entuzjastycznie nastawiony do tego.

Ponieważ cała historia wydawała się nam bardzo dziwna, kontynuowaliśmy badania. Zdjęcie, które można znaleźć na stronie sprzedażowej, należy do głównego lekarza dr. Svetlana Viktorovna. Ona natomiast pracuje w rosyjskim ośrodku zdrowia i nie ma nic wspólnego z Exodermin.

Stosowanie Exodermin

Obszary zastosowania Exodermin odnoszą się do obszarów zakażonych grzybem. W trakcie samego zabiegu rozrost grzybów powinien zostać zniszczony. Jednocześnie należy złagodzić swędzenie. Chłodzące działanie sprayu powinno również zmniejszyć nadmierne pocenie się, aby grzyb nie miał już bazy odżywczej. Specjalne uszkodzone lub popękane obszary skóry można odbudować za pomocą specjalnych składników.

Czy istnieje raport z testu od Stiftung Warentest?

Niektóre środki przeciwgrzybicze zostały już zbadane i ocenione pod kątem ich skuteczności. Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć związku między Exodermin i Stiftung Warentest. Zakładamy, że produkt nie został sprawdzony przez niezależną organizację konsumencką i dlatego raport z testów nie jest dostępny.

Czy istnieją inne oficjalne testy i badania dotyczące Exodermin?

W trakcie naszych badań nie znaleźliśmy żadnych recenzji preparatu Exodermin. Zarówno efekty, jak i składniki nie zostały przetestowane przez niezależny instytut. Klienci nie mogą zatem dokładnie oszacować ryzyka dla własnego zdrowia. Faktem jest, że niezatwierdzone produkty medyczne zawsze stanowią zagrożenie dla zdrowia.

Przed użyciem Exodermin dotknięte obszary należy dokładnie umyć mydłem, a następnie wysuszyć. Zgodnie z zaleceniami producenta, zanim grzyb paznokci zostanie potraktowany sprayem, dotknięte obszary powinny być całkowicie suche. Następnie obficie nanieś spray. Płyn należy delikatnie wmasować. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy to robić dwa do trzech razy dziennie.

Skutek i początek działania Exodermin

Według producenta zmiana w grzybie powinna być widoczna po 2,5 tygodnia. Optymalny efekt widać dopiero po 30 dniach. W tym czasie grzybica stóp lub paznokci powinna zostać całkowicie usunięta. Jednak nie możemy potwierdzić tego efektu ze względu na nasze negatywne wyniki testu na Exodermin.

Skład Exodermin

Według producenta spray zawiera wyłącznie naturalne składniki aktywne. Z reguły powinno to być dobrze tolerowane przez użytkowników i dotychczas nie powinny być znane żadne skutki uboczne. Określono następujące składniki Exodermin:

  • Ekstrakt z kory dębu: Składnik pozyskiwany z kory drzewa o wysokości ok. 50 m, który ma za zadanie chronić skórę. Należy zmniejszyć swędzenie i nieprzyjemne zapachy. Służy do odkażania powierzchownych ran i regeneracji pęknięć.
  • Olejek z drzewa herbacianego: Ten aktywny składnik pozyskiwany jest z liści australijskiego drzewa herbacianego, tak zwanego olejku eterycznego z drzewa herbacianego. Olejek działa przeciwko bakteriom oraz hamuje rozwój grzybów i wirusów
  • Prawdziwa szałwia: szałwia ma działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i ściągające. Substancja czynna zapewnia dodatkowe wsparcie dla funkcjonowania układu nerwowego i mówi się, że sprzyja wydzielaniu.
  • Arcydzięgiel leczniczy: Podziemne części rośliny zawierają gorzkie substancje i użyte olejki eteryczne. Dzięgiel działa przeciwbakteryjnie lub antybiotykiem, co czyni go idealnym środkiem przeciwgrzybiczym. Zioło to jest używane od wieków i odgrywa ważną rolę w medycynie.

Spray do stóp i paznokci Exodermin nie może być w 100% gwarantowany, niezależnie od tego, czy zawiera tylko określone składniki, ponieważ produkt nie został jeszcze przetestowany przez niezależny instytut.

Skutki uboczne Exodermin

Według producenta, efekty uboczne Exodermin mogą być tak dobre, jak wykluczone. Powodem tego jest to, że produkt składa się z czysto ziołowych składników aktywnych. Jednak każda osoba może inaczej reagować na poszczególne składniki, a tym samym wywoływać alergie. Jeśli istnieje już znana alergia na składniki, produktu nie należy stosować. Jeśli coś jest niejasne, należy skontaktować się z lekarzem.

Gdzie kupić Exodermin?

Jeśli podjęto decyzję o zakupie Exodermin, można to zrobić tylko za pośrednictwem strony sprzedaży producenta. Niestety nie ma możliwości zamówienia produktu za pośrednictwem różnych platform, takich jak Amazon. W trakcie naszych badań nie mogliśmy znaleźć preparatu również w ofercie aptek. Jednak producent twierdzi to na swojej stronie sprzedaży.

Cena Exodermin

Cena Exodermin na stronie sprzedaży producenta to 39,00 euro. Ta cena ofertowa powinna być ograniczona w czasie. Zwykle cena sprayu to podobno 78,00 euro. Przez cały czas mogliśmy zamówić ten produkt za 39,00 euro. Niestety nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji o różnych kosztach wysyłki. Niestety bezpośrednie porównanie cen nie jest możliwe.

Często Zadawane Pytania

Stopy są ważną częścią codziennego życia. W związku z tym ograniczenia dotyczące stóp mogą być dużym obciążeniem. Dlatego należy szybko zastosować skuteczny środek, aby uniknąć możliwego rozprzestrzeniania się infekcji grzybiczej. Ale czy Exodermin naprawdę może pomóc? Poniżej podsumowaliśmy najczęściej zadawane pytania.

  • Czy opinie na temat sprayu Exodermin są wiarygodne?
  • Czy producent ma siedzibę w Niemczech?
  • Czy Exodermin jest dostępny w aptekach?
  • Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?

Ocena Exodermin

Exodermin jest reklamowany z doskonałymi wynikami ze strony producenta. Objawy, takie jak swędzenie lub nieprzyjemny zapach, należy leczyć szybko i łatwo. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, staje się jasne, że jest to nieefektywny, zawyżony produkt, który jest sprzedawany wątpliwą metodą.

Nasz test również nie mógł nas przekonać, ponieważ nie nastąpiła poprawa w zakresie infekcji grzybiczej. Zasadniczo cała strona sprzedażowa robi wątpliwe wrażenie, z fałszywymi opiniami i skradzionymi zdjęciami. Dla nas to wszystko powody, by klasyfikować produkt jako nieefektywny i zawyżony. Faktem jest, że stosowanie Exodermin nie jest przez nas zalecane.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer