Strona główna / Naturhouse – Czy Faktycznie Skutecznie Pomaga Schudnąć? Opinie i Efekty (SZOK!)

Naturhouse – Czy Faktycznie Skutecznie Pomaga Schudnąć? Opinie i Efekty (SZOK!)

5 (100%) 5 votes

Zauważyłam, że coraz więcej dziewczyn decyduje się korzystać z usług Naturhouse. Postanowiłam zrobić dokładny przegląd informacji o firmie, która wspiera osoby z nadwagą. Co z tego wynikło? O tym piszę poniżej.

Zalety diet przygotowywanych przez dietetyków Naturhouse

Z reguły, a przynajmniej mi się wydawało, że gdy za sporządzanie diety zabierają się specjaliści, którymi są dietetycy, to nie ma szans, by odchudzanie się nie powiodło. No bo kto ma większe doświadczenie w odchudzaniu, jak nie oni. Dlatego z ogromną chęcią zdecydowałam się przyjrzeć ekspertom Naturhouse. Z jednej strony nie żałuję, bo wiem jak to wszystko wygląda, do czego te diety prowadzą. Moim zdaniem podstawowe zalety korzystania z pomocy ekspertów to:

  • zdrowe odżywianie,
  • brak głodówek,
  • eksperci podchodzą do pacjenta profesjonalnie,
  • dietetycy ustalają dietę indywidualnie,
  • pacjenci cały czas są pod kontrolą ekspertów.

Naturhouse - dieta. Opinie o odchudzaniu

Opinie o Naturhouse, a właściwie o ich dietach według kilku zebranych referencji na forum dyskusyjnym

Dieta ustalana przez ekspertów jest od początku do końca pełnowartościowa. Ma uczyć prawidłowego sposobu odżywiania. W  diecie jest pełno warzyw i owoców, w określonych porcjach i porach dnia. Oczywiście nie brakowało też mięsa, ale wiadomo, musiałam przyzwyczaić się do odpowiedniego ich przygotowywania. Według licznych opinii o Naturhouse dziewczyny twierdzą iż, najgorzej było zapomnieć o fast foodach i innych niezdrowych przekąskach. Trochę im ich brakowało:). Właściwie to nie ma sensu za bardzo wnikać w szczegóły, gdyż eksperci Naturhause ustalają dietę indywidualnie, na podstawie potrzeb każdego organizmu. Jedno jest pewne – dieta jest zdrowa.

Czy wobec tego odchudzanie z Naturhouse przynosi oczekiwane efekty?

Opinia Eweliny z forum kafeteria.pl
Tym sposobem schudłam 3 kg w pierwszym miesiącu. W drugim kolejne 2 kg. Trzeci miesiąc niestety okazał się mniej skuteczny, a moja waga jakby się zatrzymała. Nie wiem czyja to wina. Czy ja coś źle zrobiłam, chociaż nie uważam, czy może po prostu ta dieta miała specyficzne działanie na mój organizm. Dodam, że choć eksperci starali się dobrać dla mnie odpowiedni jadłospis, taki jakiego podobno mój organizm potrzebuje, ja niestety jakoś dziwnie się czułam. Byłam osłabiona i w ogóle nie czułam się sobą. Może to za sprawą suplementów, jakie mi zalecano. Jakoś nie przypadły mi do gustu. Stosowałam je praktycznie dlatego, że musiałam. W związku z tym któregoś dnia postanowiłam dokonać zmian na własną rękę. Dużo czytałam na forach internetowych i ogólnie w internecie, aż dotarłam do zupełnie nowego, dla mnie jeszcze wtedy obcego produktu, którym jest African Mango. Dowiedziałam się o nim samych dobrych rzeczy i to mnie skusiło do małej metamorfozy.

Pozostałam przy zaleconej diecie, ale zmieniłam suplement na African Mango

African Mango to suplement, który okazał się świetną alternatywą dla innych produktów. Skład tego specyfiku jest oparty na naturalnym wyciągu z pestek afrykańskiego mango. Zapewne stąd ta nazwa, która bardzo dobrze zapadła mi w pamięci. Suplement jest bezpieczny dla organizmu. Jestem o tym przekonana, gdyż długo go stosowałam i wciąż nic mi nie jest. Produkt skutecznie spala tkankę tłuszczową. Poza tym jego zaletą jest skuteczne usuwanie z organizmu szkodliwych toksyn. Osobiście podobało mi się w nim również to, że preparat ograniczał mój apetyt na słodycze i w ogóle na jedzenie.

Gdzie kupić oryginalny produkt? Ja zamawiałam poprzez stronę www.africanmango.pl

Jadłam o stałych porach i w określonych przez dietetyków porcjach. Nie miałam ochoty na podjadanie, a tym bardziej na słodycze. Sama się temu dziwiłam, ale tak faktycznie było. African Mango zawiera bardzo dużo błonnika, więc dlatego produkt ten wspomagał trawienie.
Myślę, że dzięki temu działaniu tak szybko zrzuciłam kilogramy, których od bardzo dawna chciałam się pozbyć. Przez około 3 miesiące schudłam 18 kg. Sama w to nie wierzyłam jak po pewnym czasie stanęłam na wagę. To uczucie było nie do opisania. Zresztą efekty były widoczne w lustrze.
Dieta zalecona przez ekspertów z Naturhouse i kapsułki African Mango pomogły pozbyć się tego, nad czym ubolewałam od wielu lat. Długo przybierałam się do odchudzania, zawsze było mi ciężko, a każda kolejna próba kończyła się niepowodzeniem. Tym razem nie poddałam się, wytrzymała i oto piękny wynik. Jestem z siebie dumna. Teraz chętnie polecam zarówno ten suplement, jak i diety ustalane przez ekspertów w Naturhouse.