SlimEssence – opinie i recenzja produktu na odchudzanie

Zrzuć zbędne kilogramy dzięki Slim Essence. Schudnij bez efektu jo-jo, do 15 kg powinno być osiągalne w 2,5 miesiąca. Za pomocą tego rodzaju stwierdzeń producent reklamuje swój produkt w Internecie, aby dać mężczyznom i kobietom nadzieję na trwałe schudnięcie. Kapsułki wysokodawkowe mają gwarantować trwałą utratę wagi, przynajmniej tak nam obiecuje.

Ale o co chodzi z roszczeniami? Przyjrzeliśmy się bliżej produktowi Slim Essence i odkryliśmy wiele.

Slim Essence – Oferta

Czym jest Slim Essence?

Celem każdego, kto próbuje schudnąć, jest szybkie doprowadzenie do tego. Producent Slim Essence reklamuje, że dzieje się to w bardzo krótkim czasie. Mówi się, że powodem tego jest zawarty w nim czarny pieprz, który optymalizuje metabolizm, a tym samym przy regularnym stosowaniu zrzuca kilogramy.

Według producenta w bardzo krótkim czasie możliwa jest utrata wagi nawet do 14 kg. Ale to nie wszystko, co można osiągnąć dzięki Slim Essence. Mówi się również, że przyjmowanie go zmniejsza rozstępy i cellulit. Dla kogo byłoby to przydatne?

Według producenta Slim Essence ma najwyraźniej umożliwić szybką utratę wagi, co miałoby pozytywny wpływ na użytkowników. Ale ponieważ nie chcemy całkowicie polegać na oświadczeniach producenta, poddaliśmy Slim Essence autotestowi. Ale o tym później.

Dzięki produktowi Slim Essence ludzie powinni mieć możliwość szybkiego schudnięcia. Producent obiecuje utratę wagi do 14 kg w bardzo krótkim czasie. Ponadto preparat powinien skutecznie pomagać w walce z rozstępami i cellulitem.
Test praktyczny – poddaliśmy testowi Slim Essence

Test Slim Essence

Chcieliśmy sami zorientować się w tym produkcie i szukaliśmy 2 ochotników do testu Slim Essence. Okres testowy powinien wynosić 4 tygodnie, a spożycie powinno być zgodne z zaleceniami producenta. Sarah i Sandra, dwie przyjaciółki, mają lekką nadwagę i borykają się z rozstępami po ciąży.

Więc oczywiście chcieli wypróbować produkt i sprawdzić, czy robi to, co mówi na puszce. Byliśmy również bardzo podekscytowani efektem końcowym. Nasi badani nie powinni zmieniać swojej diety ani robić żadnych dodatkowych jednostek sportowych, aby nie uzyskać zafałszowanego wyniku.

Tydzień 1 → Zaczynamy:

Obaj przyjaciele przyszli na nasz gabinet w dobrym humorze. Z niecierpliwością czekali na test, ponieważ w końcu chcieli skutecznie schudnąć, a rozstępy powinny również zostać zredukowane na następny sezon kąpielowy. Zadeklarowaliśmy spożycie zgodne z zaleceniami producenta.

Codziennie rano około 15 minut przed śniadaniem należy przyjmować jedną kapsułkę z odpowiednią ilością płynu. Obaj badani zgodzili się i obiecali, że będą go przestrzegać. Przeprowadziliśmy kolejny pomiar wagi i zrobiliśmy zdjęcia do porównania przed i po. Następnie umówiliśmy się na kolejny termin i pożegnaliśmy.

Tydzień 2 → Pierwsza wizyta kontrolna:

Minął tydzień od naszego pierwszego spotkania. Sarah i Sandra przyszły na nasz gabinet. Jak już wspomniano, obaj zażyli jedną kapsułkę dziennie przed śniadaniem. Przyjmowanie go nie sprawiało żadnych problemów. Sandra od kilku dni boryka się z nudnościami.

Nie potrafiła powiedzieć, czy ma to coś wspólnego z kapsułkami. W przypadku Sarah spożycie przebiegło bez żadnych problemów. Niestety łuski nie wykazały na tym etapie żadnej zmiany, podobnie jak rozstępy.

Tydzień 3 → Nasz wynik pośredni:

Sandra poinformowała nas telefonicznie, że nie może przyjść na wizytę kontrolną. Jej nudności przerodziły się w skrajny problem żołądkowo-jelitowy. Poszli do swojego lekarza rodzinnego, który powiedział jej, żeby przestała przyjmować kapsułki, ponieważ prawdopodobnie były one przyczyną jej dolegliwości. Oczywiście, że posłuchała jego rady.

Z drugiej strony Sarah nie miała żadnych skarg w tym kierunku. Z drugiej strony borykała się z problemami ze snem. Składniki czynne zawarte w kapsułkach mogą być przyczyną bezsenności. Powiedzieliśmy jej, że może przerwać test, jeśli chce. Ale chciała to kontynuować do końca. Łuski i ich paski nadal nie wykazywały żadnych zmian.

Tydzień 4 → Koniec naszego testu praktycznego:

Sandra znów była całkowicie zdrowa. Dzięki Bogu, twoje skargi ustąpiły. Sarah nadal borykała się z problemami ze snem. Cieszyła się również, że okres próbny dobiegł końca. Żaden z nich nie chciał kontynuować przyjmowania kapsułek. Zmiana wagi pozostała marzeniem, podobnie jak zanikanie rozstępów.

Na szczęście dla nas badane osoby nie miały żadnych poważnych konsekwencji działania produktu i mniej więcej uszło im podbitym okiem. Dla nas preparat Slim Essence jest produktem nieskutecznym i nie możemy go polecać.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Dla nas Slim Essence to produkt, który nie ma wpływu ani na odchudzanie, ani na inne obietnice składane przez producenta. Wyniki naszego testu są jasne. Ponieważ zdrowie naszych Czytelników jest dla nas bardzo ważne, chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby zaprezentować skuteczny produkt jako alternatywę.

Spalacz tłuszczu ICG to skuteczna alternatywa i już nas przekonaliśmy. Preparat przeszedł już kilka badań i oficjalnych testów, które potwierdzają jego skuteczność. Raporty klientów w Internecie również opisują pozytywne sukcesy.

Opinie o Slim Essence wydają się niesamowite

Jak wspomniano wcześniej, w naszych badaniach przykładamy dużą wagę do opinii innych użytkowników. Pierwsze referencje od Slim Essence znaleźliśmy na oficjalnej stronie sprzedażowej producenta. Na początku nie mogliśmy uwierzyć w to, co odkryliśmy w tym momencie.

Slim Essence doświadcza podróbek

Znaleźliśmy użytkownika Kristine na zagranicznej stronie producenta, tylko pod inną nazwą. Faktem jest, że oba są połączone nie tylko zdjęciem, ale także tymi samymi danymi i tymi samymi wynikami. Pani na zdjęciach nie ma nic wspólnego z produktem i została wykorzystana tylko do reklamy. Sami uważamy, że to po prostu odważne.
Czy istnieją prawdziwe doświadczenia z Slim Essence lub oceny klientów?

Oceny i doświadczenia klientów są często przydatne dla osób, które nadal nie są pewne, czy chcą kupić produkt, czy nie. Z tego powodu zaczęliśmy również szukać doświadczeń z Slim Essence. Chcieliśmy wiedzieć, czy tylko my mieliśmy negatywne skutki. Ale najwyraźniej nie byliśmy sami.

Użytkownik opisał, że nie było żadnego efektu. Skutki uboczne w postaci problemów żołądkowo-jelitowych, bólów głowy lub problemów ze snem były częste.

Czy istnieje raport z testu od Stiftung Warentest?

Niezależny portal konsumencki odkrył już wiele nieskutecznych produktów znanych jako produkty odchudzające lub produkty odchudzające. Niestety, podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych przesłanek, że Slim Essence został już sprawdzony przez Stiftung Warentest. Wynik nie ma już znaczenia, ponieważ podczas autotestu dowiedzieliśmy się, że jest to nieskuteczny produkt, który powoduje skutki uboczne.

Czy istnieją inne oficjalne testy i badania dotyczące Slim Essence?

Sam producent podaje na swojej stronie sprzedażowej, że Slim Essence został już przebadany naukowo. Jednak nie ma żadnych dowodów ani dowodów. Dlatego zakładamy, że testy te nigdy nie istniały. Celem takich wypowiedzi jest to, że producent stara się zdobyć zaufanie potencjalnych klientów.

Dawkowanie Slim Essence

Producent uznał, że osoby, które chcą szybko schudnąć, chcą, aby produkt był łatwy w przyjmowaniu, a przede wszystkim łatwy do wkomponowania w codzienne życie. Slim Essence należy przyjmować codziennie, a redukcja masy ciała jest możliwa dzięki jednej kapsułce, którą należy przyjmować rano około 15 minut przed śniadaniem. Producent podaje, że kapsułkę należy popijać odpowiednią ilością płynu i nie za późno wieczorem.
Skutek i początek działania

Ogólnie rzecz biorąc, pożądane są szybkie sukcesy przy akceptowalnych przygotowaniach. Na stronie sprzedażowej producenta podczas naszych badań nie odkryliśmy żadnych informacji o efekcie Slim Essence. Według producenta zmiany powinny pojawić się już po krótkim okresie użytkowania. Producent zaleca również codzienne przyjmowanie kapsułek przez około 2-3 miesiące w celu uzyskania najlepszych efektów. Wtedy można osiągnąć pożądaną wagę i być w stanie utrzymać ją przez długi czas.

Skład Slim Essence

Według producenta kapsułki powinny być bardzo dobrze tolerowane. Powodem tego powinny być czysto naturalne składniki. Ponieważ nasi badani doświadczyli skutków ubocznych podczas autotestu, oczywiście przyjrzeliśmy się bliżej składnikom Slim Essence. Nie możemy zagwarantować, że w preparacie znajdują się tylko te składniki aktywne ze względu na brak testów i badań.

  • Ekstrakt Piperyny: Ekstrakt ten jest pozyskiwany z zewnętrznej warstwy pieprzu czarnego. Przyspiesza metabolizm, wzmacnia wydzielanie soków trawiennych, takich jak kwas żołądkowy oraz zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych.
  • Cayenne: Pieprz Mówi się, że ten pieprz pomaga kontrolować wagę. Już niewielkie ilości powodują, że organizm jest wspomagany w szybszym spalaniu kalorii.
  • Ekstrakt z guarany: ten ekstrakt zawiera dużo kofeiny. Zmniejsza to zmęczenie, a sam organizm staje się znacznie bardziej aktywny. Dodatkowo skraca się czas regeneracji mięśni.

Skutki uboczne

Podobno w tym produkcie są tylko naturalne składniki, według producenta. W naszym autoteście Slim Essence wywołał skutki uboczne, których nikomu nie życzymy. Producent zwraca jednak uwagę, że preparatu nie należy przyjmować, jeśli istnieje alergia na jakiś składnik.

Aby wykluczyć jakiekolwiek ryzyko, przed pierwszym użyciem należy skontaktować się z lekarzem. Wielu użytkowników zgłasza niepożądane skutki uboczne jego zażycia. Częstymi skutkami ubocznymi są problemy żołądkowo-jelitowe, a zawarty w nim ekstrakt z guarany nasila problemy ze snem. Zalecamy natychmiastowe zaprzestanie stosowania w przypadku wystąpienia skutków ubocznych.
Gdzie można dostać kupno Slim Essence? Amazon, apteka, dm

Możesz kupić Slim Essence bezpośrednio na stronie producenta. To jedyny sposób na zdobycie tych kapsułek. Nie znaleźliśmy tych kapsuł do sprzedaży na różnych platformach handlowych, takich jak Amazon czy eBay.

Ze względu na brak centralny numer farmaceutyczny (PZN) tego produktu nie można kupić również w aptekach, a także w sieciach drogeryjnych Rossmann czy dm. Zamówienie po stronie producenta jest inicjowane na podanym formularzu. Zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą telefonicznie i sfinalizuje zamówienie.
Jaka cena jest oferowana?

Produkty przecenione są wielokrotnie oferowane na oficjalnej stronie sprzedaży. W tej chwili cena Slim Essence za pakiet to 57,00 euro. Zwykle przygotowanie kosztowałoby 119,00 euro. Opakowanie zawiera 15 kapsułek. Aby wykonać cały cykl leczenia preparatem, potrzebne byłyby 2 opakowania. Cena za to wynosiłaby 114,00 euro. Podobno nie ma kosztów wysyłki.

Często Zadawane Pytania

Schudnij w krótkim czasie. Takie jest życzenie wielu osób zainteresowanych produktem odchudzającym. Według producenta powinno być możliwe skuteczne odchudzanie przy zaledwie jednej kapsułce dziennie bez skutków ubocznych. W przypadku dalszych niejasności dotyczących produktu Slim Essence, ponownie podsumowaliśmy najczęściej zadawane pytania:

Gdzie kupić Slim Essence?

Kapsułki są dostępne tylko bezpośrednio na stronie sprzedaży producenta. Cena za 15 kapsułek wynosi 57,00 euro. Te kapsułki nie są dostępne na Amazon, eBay, Rossmann ani dm.

Czy ten produkt można kupić w aptekach?

Ze względu na brak farmaceutycznego numeru rejestracyjnego (PZN) produkt ten nie jest dostępny w aptekach. Produkt jest dostępny tylko na stronie sprzedaży producenta, aby uniknąć podróbek.

Czy istnieje specjalne forum Slim Essence?

Podczas naszych badań nie mogliśmy odkryć osobnego forum Slim Essence. Użytkownicy mogą wymieniać informacje o działaniu produktu na różnych forach odchudzających.

Według producenta utrata wagi jest możliwa w krótkim czasie. Jednak nasz autotest i liczne raporty terenowe pokazują coś innego. Ten produkt powoduje skutki uboczne, takie jak problemy żołądkowo-jelitowe lub słaba jakość snu.

Ocena Slim Essence

Obietnica złożona przez producenta Slim Essence jest taka, że ​​w bardzo krótkim czasie można schudnąć. Ze względu na naturalne składniki nie są możliwe żadne skutki uboczne. Ale nasz test pokazał inny wynik. Obie badane osoby odczuwały znaczny dyskomfort po spożyciu. Nie doszło do zaniku rozstępów, a także redukcji masy ciała.

Możemy zatem stwierdzić, że produkt jest absolutnie nieskuteczny, powoduje skutki uboczne, a producent składa tylko puste obietnice. Z tego powodu nie możemy polecać kapsułek Slim Essence i odradzać ich kupowania.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer