Slimetrol Pro – Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Po prostu przestaw swój metabolizm na spalanie tłuszczu z Slimetrol Pro i schudnij w mgnieniu oka: To właśnie obiecuje producent tabletek musujących. Czy odchudzanie jest naprawdę takie proste? Dlaczego więc niezliczone rzesze ludzi z nadwagą walczą ze swoimi kilogramami i nie mogą się ich pozbyć mimo usilnych starań?

Preparat ma za zadanie wspomagać dietę ketogeniczną. Ketoza jest alternatywną formą metabolizmu i obecnie magicznym słowem, jeśli chodzi o położenie kresu tym paskudnym kilogramom. Ale niestety naszego ciała nie da się przestawić na inny tryb pracy jak maszyny.

Czy te tablety są w stanie spełnić swoje obietnice? Przetestowaliśmy je dla Ciebie i dowiedzieliśmy się, czy naprawdę można schudnąć z Slimetrol Pro.

Slimetrol Pro – Oferta

Co to jest Slimetrol Pro?

Slimetrol Pro jest suplementem diety, który ma przyspieszyć utratę wagi w ramach diety ketogenicznej poprzez przełączenie metabolizmu na ketozę natychmiast i bez większych opóźnień. Ten stan metaboliczny jest w rzeczywistości zasilany prawie wyłącznie przez tłuszcz, ale występuje tylko po pewnym okresie postu, kiedy ciało stopniowo zostało pozbawione wszystkich węglowodanów jako źródła energii.

Przyjmując tabletki musujące Slimetrol Pro, producent uważa, że „gen SIRT” zostaje aktywowany, a organizm w ciągu godziny przechodzi w stan ketozy i tłuszcz zaczyna się topić. Pierwsze rezultaty powinny być widoczne już po jednym dniu. Przynajmniej tak twierdzi producent.

Opinie Slimetrol Pro

To brzmi zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe. I właśnie to nas zastanawia, bo gdyby to było takie proste, to konkurencja tego produktu nie miałaby szans i już dawno zniknęłaby z rynku. Aby zdemaskować zbyt optymistycznych dostawców, dlatego zaczynamy każdy projekt od poszukiwania recenzji, że doświadczeni użytkownicy dają produkt, i tak byliśmy w stanie znaleźć liczne doświadczenia Slimetrol Pro.

Niestety, wśród użytkowników nie było nikogo, kto naprawdę stracił na wadze z tabletkami musującymi i mieliśmy tylko przeczytać Slimetrol Pro doświadczenia raczej rozczarowanych klientów. Znaleźliśmy również doniesienia o skutkach ubocznych i nietolerancji.

Test Slimetrol Pro

Postanowiliśmy mimo wszystko przeprowadzić nasz test Slimetrol Pro. W tym konkretnym przypadku sytuacja nie jest taka prosta, ponieważ oprócz przyjmowania tabletek producent zaleca stosowanie diety ketogenicznej, która ma wspomagać działanie tabletek. Jest wiele rzeczy, które można zrobić źle, a my chcieliśmy wykluczyć to źródło błędów. Znalezienie chętnego nie było trudne, bo „dieta ketogeniczna” i „sirtfood” to obecnie bardzo popularne fad diets.

48-letnia Sybille przez lata przytyła sporo kilogramów i przy wzroście 1,72 m ważyła 98 kg, co odpowiadało wskaźnikowi masy ciała 33. Oznaczało to, że nie tylko miała nadwagę, ale już była otyła. Była daleka od szczupłej 62 kg swojej młodości i czuła, że jeśli droga do jej pożądanej wagi jest tak długa, może zrobić z pomocą Slimetrol Pro.

Test 1 dnia

Powitaliśmy Sibylle w naszym ośrodku, aby omówić z nią procedurę badania i zarejestrować jej wartości początkowe. Odnotowaliśmy jej wagę wyjściową 97,8 kg i poprosiliśmy o próbkę moczu. Dopiero wtedy miała zażyć pierwszą tabletkę musującą i dostarczyć nam kolejną próbkę moczu dwie godziny później. Następnie miała normalnie i zgodnie z zaleceniami zażywać tabletki musujące Slimetrol Pro.

Producent twierdzi, że organizm przejdzie w stan ketozy w ciągu godziny od zażycia tabletek. Można to łatwo zweryfikować. Podczas zmiany organizm początkowo wytwarza więcej ciał ketonowych niż potrzebuje, a ich nadmiar jest wydalany z moczem. Możesz łatwo sprawdzić stężenie ciał ketonowych w swoim moczu za pomocą paska testowego, i dokładnie to zrobiliśmy.

Sybille miała nawet dwie godziny na wejście w stan ketozy, ale stężenie ciał ketonowych w jej moczu nie wzrosło. Byłoby to dla nas zaskoczeniem, ponieważ wiemy, że organizm potrzebuje kilku dni, aby dostarczyć niezbędnych enzymów. Chcieliśmy tylko udowodnić, że producent Slimetrol Pro kłamie.

Test 15 dnia

Sybille brała jedną tabletkę musującą Slimetrol Pro dziennie przez dwa tygodnie, dokładnie tak, jak zalecił producent. Zachowała swoją dietę jak zwykle, ponieważ zmiana, według producenta, służy tylko wspieraniu szybszego trybu działania. Sybille ważyła teraz 98,1 kg, a więc nie straciła na wadze, a stężenie ciał ketonowych w jej moczu nie wzrosło.

Nasza testerka była wyraźnie rozczarowana tym wynikiem i uzgodniła z nami, że dodatkowo przejdzie na dietę ketogeniczną.

Test 30 dnia

Po 30 dniach spotkaliśmy się ponownie z Sybille. Brała już jedną tabletkę musującą dziennie przez cztery tygodnie i przez dwa tygodnie starała się odżywiać zgodnie z wytycznymi producenta, co w prostym języku oznacza pozyskiwanie 75% energii z tłuszczu i po 20% z węglowodanów i białka. To daje 115%, ale przecież liczenie nie każdemu odpowiada.

Ale nawet w tym momencie waga Sybille nie zmieniła się na lepsze. Zdecydowaliśmy, że powinna całkowicie zrezygnować z węglowodanów podczas trzeciej połowy testu Slimetrol Pro. Obiecała nam, że spróbuje, ale nie była pewna, czy da radę.

Test 45 dnia

Nasz tester brał tabletki już od ponad miesiąca, a od dwóch tygodni jadł tylko białko i głównie tłuszcze. Ważyła 97,2 kg. Poziom ciał ketonowych w moczu był niezmieniony, ale nie jest to już niczym niezwykłym po dłuższym okresie próbnym.

Schudła niecały kilogram, co przypisujemy rezygnacji z węglowodanów, a nie działaniu Slimetrolu Pro, ponieważ w przeciwnym razie odchudzanie musiałoby się rozpocząć wcześniej. Przy około jednym kilogramie w ciągu sześciu tygodni, był również niezwykle mały, a ona kupiła ten karłowaty sukces za pomocą diety, która może być dość niebezpieczna.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

Jest to druzgocące, aby znaleźć się z powrotem tam, gdzie zacząłeś po miesiącu narażania zdrowia na ryzyko z bardzo wątpliwej diety. Aby oszczędzić naszym czytelnikom podobnych rozczarowań, chcielibyśmy przedstawić skuteczną alternatywę dla Slimetrol Pro.

Dobrą formą jest przedstawienie na swojej stronie internetowej historii sukcesów zadowolonych klientów, udokumentowanych zdjęciami. I tak Slimetrol Pro pokazuje również szczęśliwie odchudzonych klientów. Jednak wydaje się, że ci sami klienci osiągnęli również wielki sukces z innymi produktami, ponieważ widzieliśmy ich zdjęcia na kilku stronach sprzedażowych różnych producentów.

Na przykład, znaleźliśmy Natasche, który stracił 14,7 kg z Slimetrol Pro, nagle pod nazwą Maria na stronie sprzedaży wagi utrata proszku Black Latte. Już w przeszłości udało nam się zaklasyfikować ten produkt jako nieskuteczny. Zakładamy więc, że są to podróbki, że klienci nie istnieją i że ich sukcesy również nie istnieją.

Na stronie sprzedaży jest twierdzenie, że Slimetrol Pro jest najbardziej popularnym produktem odchudzającym gwiazd takich jak Tom Hanks czy Sandra Bullock. To twierdzenie jest włożone w usta dietetyka o imieniu „Sabine”. W naszych poszukiwaniach dowodów na poparcie tych roszczeń, natknęliśmy się tylko na jedną inną stronę internetową, która również promuje produkt keto i jest prawie identyczny z tym, który badaliśmy.

Nie jest prawdopodobne, że gwiazdy promują oba produkty, a ponieważ nie znaleźliśmy innych dowodów na prawdziwość tego stwierdzenia, zakładamy, że jest ono również swobodnie wymyślone przez producenta Slimetrol Pro.

Dla kogo przeznaczony Slimetrol Pro?

Slimetrol Pro jest skierowany do każdego, kto chce schudnąć z mądrą koncepcją diety, ponieważ idea, która za tym stoi, nie jest wcale zła: kiedy pozbawiamy organizm węglowodanów, nie uwalnia on insuliny, która, jak udowodniono, hamuje spalanie tłuszczu. Jest to naturalny proces, który wymaga jedynie stosowania diety ketogenicznej. Jednak, ponieważ nie jest to bez kontrowersji i jest potencjalnie niebezpieczne, użytkownicy powinni być w dobrym stanie zdrowia.

Stosowanie Slimetrol Pro

Prawidłowe przyjmowanie Slimetrol Pro jest bardzo proste. Wystarczy rozpuścić jedną tabletkę musującą w wodzie i wypić do posiłku. Należy jednak upewnić się, że nie spożywamy zbyt wielu węglowodanów, a najlepiej w ogóle ich nie spożywamy, ponieważ tylko wtedy możemy liczyć na utratę wagi.

Efekty Slimetrol Pro

Slimetrol Pro Początek działaniaProducent twierdzi, że działanie Slimetrol Pro rozpoczyna się natychmiast. Już po godzinie metabolizm przestawia się na produkcję ciał ketonowych, a już następnego dnia można zobaczyć pierwsze rezultaty w lustrze lub na wadze.

Obaliliśmy te roszczenia za pomocą naszego testu i niezależne opinie klientów pokazują również, że nie należy spodziewać się utraty wagi biorąc Slimetrol Pro tabletki.

Na stronie sprzedaży można przeczytać, że skuteczność Slimetrol Pro jest potwierdzona badaniami klinicznymi z USA, Anglii i Izraela. Niestety, świadectwa są tylko zamazane i zupełnie nieczytelne. Mogą być czymkolwiek. Zakładamy więc, że mogą one nie być prawdziwe, w przeciwnym razie nie byłoby potrzeby ich maskowania.

Niezależna organizacja konsumencka woli testować produkty o wątpliwej jakości, w przypadku których nie można od początku przewidzieć wyniku. Szczególnie wątpliwe produkty nie są zatem często na liście testów i w rzeczywistości nie mogliśmy znaleźć żadnych dowodów na to, że Slimetrol Pro był kiedykolwiek testowany przez Stiftung Warentest.

Skład Slimetrol Pro

Spojrzenie na składniki Slimetrol Pro szybko sprawia, że jasne jest, dlaczego produkt nie był w stanie przekonać nas do tej pory. Zawiera tylko kilka minerałów i witamin, które są co najwyżej niejasno związane z aktywacją spalania tłuszczu. Producent nie podaje żadnych informacji na temat tego, czy składniki aktywne występują w wystarczającym stężeniu. Szczegółowo, tabletki zawierają:

  • Witamina B3 lub niacyna: Witamina B3 jest ważna dla metabolizmu energetycznego, więc może zwiększyć metabolizm. Witamina ta jest jedną z wielu substancji, które zwiększają aktywność genów SIRT. Geny te promują zdrowie i długowieczność, a obecnie dyskutuje się również o ich udziale w optymalizacji spalania tłuszczu.
  • Witamina B6 lub pirydoksyna: Pirydoksyna bierze udział w przełączaniu między mięśniami a tkanką tłuszczową, co decyduje o tym, czy energia jest spalana w mięśniach czy magazynowana w komórkach tłuszczowych. Główną rolę odgrywa jednak niezbędny aminokwas leucyna, którego niestety nie ma w Slimetrol Pro.
  • Magnez i potas: Potas ma działanie odwadniające i dlatego może przyczynić się do redukcji masy ciała. Magnez zmniejsza wydzielanie insuliny i zwiększa spalanie tłuszczu, które jest hamowane przez insulinę. Magnez to wszechstronny talent, który jako partner reakcji różnych enzymów bierze udział w ponad 300 reakcjach metabolicznych.
  • Glutamina: Glutamina jest niezbędnym aminokwasem, który wspomaga wzrost i wydajność mięśni. Zapewnia jednak również zatrzymanie wody w komórkach. To sprawia, że są pulchne, a ciało ciężkie.
  • Kito kompleks: Kito kompleks ma obniżyć poziom leptyny. Leptyna to hormon, który jest produkowany przez komórki tłuszczowe i ma za zadanie wysyłać sygnał sytości do mózgu. To byłoby rzeczywiście przeciwwskazane dla utraty wagi. Producent nie ujawnia, co dokładnie jest tym składnikiem Slimetrol Pro.

Skutki uboczne Slimetrol Pro

Slimetrol Pro skutki uboczne ryzyko nietolerancjiWedług producenta nie należy spodziewać się skutków ubocznych po zażyciu Slimetrol Pro. Nie możemy tego ocenić, ponieważ nie wiemy, czym jest tajemniczy kompleks keto i nie znamy stężenia pozostałych składników. Dzieje się tak, ponieważ w przypadku przedawkowania, witaminy i ważne minerały mogą również powodować niepożądane skutki uboczne. Ponadto, niektórzy użytkownicy zgłaszają skutki uboczne i nietolerancje.

Gdzie kupić Slimetrol Pro?

Jeśli chcesz kupić Slimetrol Pro, możesz zamówić go na stronie producenta. Nie jest w sprzedaży na Amazon, ale udało nam się znaleźć kilka bardzo dobrych ofert na eBay. Nie jest dostępny w drogeriach typu dm czy Rossmann, a w aptekach też nie udało nam się kupić tabletek.

Cena Slimetrol Pro

Możesz kupić tubkę 10 tabletek musujących od producenta za rewelacyjną cenę Slimetrol Pro 49,00 €. To już daje Ci 50% zniżki od oryginalnej ceny katalogowej, która wynosi 10,00 € za tabletkę lub dzień. Produkt jest dostępny po znacznie niższych cenach u innych sprzedawców.

Znaleźliśmy kilka bardzo tanich ofert na eBay, na przykład miesięczna porcja z 30 tabletkami za Slimetrol Pro w cenie około 65,00 €. Nie możemy jednak stwierdzić z całą pewnością, czy jest to produkt oryginalny.

Najczęściej zadawane pytania

Zwłaszcza gdy produkty obiecują szczególnie proste rozwiązania uporczywych problemów, dobrze jest poddać je krytycznej ocenie. Nasi czytelnicy również o tym wiedzą, dlatego często otrzymujemy wiele pytań dotyczących wątpliwych produktów, takich jak Slimetrol Pro. Zawsze staramy się odpowiadać na nie szybko i szczegółowo, a najczęstsze z nich podsumowaliśmy tutaj.

Czy mogę schudnąć stosując Slimetrol Pro?

Nasz eksperyment wykazał, że przyjmowanie Slimetrol Pro nie prowadzi do utraty wagi. Możesz schudnąć stosując tabletki, ale tylko wtedy, gdy podejmiesz inne środki, takie jak dieta niskoenergetyczna lub niskowęglowodanowa, a wtedy równie dobrze możesz pominąć tabletki.

Jak długo należy przyjmować Slimetrol Pro?

Producent zaleca przyjmowanie tabletek Slimetrol Pro przez co najmniej miesiąc i przedłużenie stosowania w razie potrzeby.

Gdzie jest produkowany Slimetrol Pro?

Nie udało nam się znaleźć na stronach sprzedażowych producenta Slimetrol Pro nadruku z niezbędnymi informacjami o siedzibie firmy lub miejscu produkcji.

Analiza Slimetrol Pro

Slimetrol Pro to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu przyspieszenia procesu odchudzania na diecie ketogenicznej. Suplement zawiera wspólne witaminy i minerały, które można znaleźć w wielu innych produktach w znacznie niższej cenie.

Nasz test wykazał, że tabletki nie mają wpływu na utratę wagi, co potwierdzają niezależne opinie klientów. Nie przekonał nas ten preparat i odradzamy Ci stosowanie Slimetrol Pro.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer